Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
CEO'NUN MESAJI

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız,

37 yıldır sizlerin güven ve desteğinizle Türkiye’nin ticaretini, bireylerin emanetini taşıyoruz.

Aras Kargo'yu köklerini bu topraklarda sağlamlaştırmış, “Türkiye’nin dünya markası” yapma hedefinde kararlı adımlarla ilerlerken, daha sade ve teknolojiyi kullanan dinamik ekip özelliklerimizi her geçen gün daha da geliştirmeye gayret ediyoruz. Bu süreçte, 100 yıllık şirket olma vizyonumuz bizim itici gücümüz.

“Kadın, doğa ve çalışan dostu” bir şirket olarak, verimliliği odağa alan yenilikçi hizmet anlayışımızla günde 450 bin adet gönderi taşıyıp ayda 12 bin kapı çalıyoruz:

“Kadın Dostu” şirket anlayışımızla; “erkek egemen iş alanlarında kadınların başarılı olmaması için hiç bir neden yok dedik, sektördeki erkek egemen bakış açısını değiştirmeyi hedefledik. Bu kapsamda, kadınların güçlenmesi ve istihdamı için Birleşmiş Milletler’de Kadınların Güçlenmesi Prensiplerine (WEPs) imza attık ve hızla çalışmaya başladık. Çalışan kadın sayımızı arttırmak için kota koymaktan ,çalışma hayatında anneleri en çok zorlayan izin süreçlerinin kolaylaştırılmasına kadar pek çok adım attık, atmaya devam ediyoruz.

“Doğa Dostu Araslar” olarak önce bahçemizi temizleyelim dedik; 39 adet yüzde 100 elektrikli aracımızla Türkiye’nin en büyük elektrikli ticari araç filosunu kurduk. Atık yönetimi, su tasarrufu, forkliftlerimizin akülü olması gibi çevreci sürdürülebilir iş yapış şekliyle çalışıyor, karbon ayak izimizi düşürmek için 5 yaşın üstündeki yaşlı araçlarımızı yeniliyoruz.

“Çalışan Dostu” bir şirket olarak, “ çalışan mutluluğuna odaklanan başka bir dünya mümkün” dedik. Çalışanlarımızın, eğitim, bilgi ve beceri seviyelerinin artırılarak nitelikli iş gücü sağlamak, rutin çalışma temposuna ara vererek eğlenceli aktivitelerle motivasyonu artmış, mutlu, güler yüzlü ve sağlıklı çalışanlarla ortak bir şirket kültürü yaratmak amacıyla birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdürüyoruz.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla Aras Kargo sadece Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip kargo şirketi olmakla kalmadı, aynı zamanda Türkiye’nin en değerli markalarından biri ve kargo sektörünün en beğenilen şirketi konumuna ulaştı.

Bu nedenle sorumluluğumuzun büyük olduğuna inanıyor, operasyon anlayışımızı, teknolojimizi, sistemlerimizi ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da ileriye taşımak için çaba gösteriyoruz. Önümüzdeki dönemde bir dünya markası olma yolunda uluslararası dağıtım ağımızı güçlendirmeye, inovatif çözümlerle teknoloji entegrasyonunda dünya standartlarında bir sisteme ulaşmaya odaklanıyoruz.

Hedeflerimizde kararlı adımlarla ilerlerken, geleceğe büyük bir umut ve güvenle bakıyoruz ve şu üçlü sacayağını göz önünde bulunduruyoruz: Aras Kargo markasına değer katmak, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve Türkiye’nin çıkarlarını her şeyin önünde tutmak. Bunun için de iyi niyet ve büyük bir gayretle işimizi her gün daha iyi yapmaya odaklanıyoruz. Anadolu’nun bilgeliği, 81 ilin emanetlerini taşırken Aras Kargo’nun DNA’larına işledi. Bu DNA’ları dünyaya taşımak da bizim misyonumuz.

Aras ailesini oluşturan 13 bölge müdürlüğümüz, 29 transfer merkezimiz, 825 şubemiz, 4000'den fazla araç filosu ve en büyük gücümüz 12 bin kişilik çalışanımızla, bize duyduğunuz güvene layık olmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Sevgi ve saygılarımla,

Evrim Aras

Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO