Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
2010 Çocuklar Gülsün Diye
Milli Eğitim Bakanlığı ile sanatçı Gülben Ergen'in işbirliğinde başlatılan “Çocuklar Gülsün Diye” yardım kampanyasıyla, Türkiye'nin altı ilinde anaokulu inşa edildi.
“Çocuklar Gülsün Diye” yardım kampanyasıyla, öncelikle altı ilde çalışma başlatıldı. İlk hedef Trabzon, Mardin, Hatay, Erzurum, Tokat ve Sinop illerimizin ulaşılması güç yörelerinde anaokulu yapmaktı. Bir diğer ifadeyle çocuklar mutlu olsun diye, okullarına rahat servislerle ve güven içinde ulaşsınlar diye… Bu amaçla yardım kampanyası ekseninde çocuklarımızın zekâlarını geliştirecek, eğlendirecek, düşündürecek eğitim materyalleri de hazırlandı. Kampanya kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri anaokulunun iç donanımını hazırlarken, hayırsever Fatih Dağıstanlı okulun bahçesine rengarenk bir oyun parkı yaptırdı. Yönetim Kurulu Başkanımı Sn. Evrim Aras ise kampanya süresinde tüm yaptırılan okullara taşınması gereken malzemelerin taşınmasını ulaşımını sağlayarak büyük destekte bulundu. Proje halen devam etmektedir..