Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Her IPhone ve IPad Şimdi Bir Aras Kargo Şubesi (29.06.2012)

Aras Kargo müşterileri, iPhone ve iPad'lerinden tek dokunuşla gönderilerini takip edebiliyor, kurye çağırabiliyor, ücret hesaplayabiliyor ve şube sorgulayabiliyor.

Kargo sektörünün hizmetleriyle fark yaratan markası Aras Kargo, artık iPhone ve iPad'de. Kullanıcılarına zaman ve hız kazandıran iPhone ve iPad uygulaması, Aras Kargo'nun şubelerini mobil olarak yanınızda taşımanıza olanak veriyor.

Aras Kargo iPhone ve iPad uygulamasında kullanıcılar tek dokunuşla kendilerine en yakın kargo şubesinin yerini buluyor, kurye çağırabiliyor, kargolarını takip edebiliyor, gönderilerinin ücretini ve süresini hesaplayabiliyor. Son derece pratik olan uygulamada ayrıca Aras Kargo Çağrı Merkezi'ne “Beni Arayın” talebinde bulunabiliyor. Dileyen kullanıcılar sisteme istediği kadar adres tanıtabiliyor. Yapılan Son 20 işlemin hafızada tutulma özelliği de kullanıcılara zaman tasarrufu sağlıyor.

Aras Kargo'nun iPhone ve iPad uygulaması apple uygulama mağazasından ücretsiz indirilebiliyor.