Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Aras Kargo’dan bir ilk: Kargonuzu Facebook’tan takip edin (27.03.2013)

Kargo sektörünün yenilikçi markası Aras Kargo, Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan “Facebook'ta Kargom Nerede?” uygulamasını başlattı. Aras Kargo'nun Facebook sayfasını beğenen herkes, bir tıkla kargosunun nerede olduğunu görebiliyor, öneri ve taleplerini Aras Kargo'ya iletebiliyor.

Kargo sektörünün hizmetleriyle fark yaratan markası Aras Kargo, sektöründe bir ilke daha imza attı ve dünyanın en yaygın sosyal paylaşım sitelerinden Facebook'ta Kargom Nerede? uygulamasını başlattı.

Kargom Nerede? uygulamasını, Aras Kargo'nun Facebook sayfasını beğenen herkes kullanabiliyor. Gönderici adı soyadı veya kargo takip numarasını ilgili alana girenler, kargolarının yerini bir tıkla öğrenebiliyor. Kullanıcılar ayrıca Aras Kargo'ya önerilerini ve taleplerini iletebiliyor.

Aras Holding olarak inovatif yatırımlara büyük önem verdiklerini belirten Aras Kargo Genel Müdürü Salim Güneş “İstatistiklere baktığımızda, Türkiye'nin en çok Facebook kullanan ülkelerden biri olduğunu görüyoruz. Teknoloji ve internetin geldiği bu noktada biz de tüketici taleplerine paralel olarak, sosyal medya ve mobil uygulamalara büyük ağırlık veriyoruz. Tüketiciler hizmetlerimize kolaylıkla ulaşabiliyor. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz yeni Facebook uygulamamız Kargom Nerede? ülkemizde bir ilk olma özelliğini taşıyor. Kargosunun ne zaman ulaşacağını öğrenmek isteyenler, Facebook'tan tek tıkla bilgi sahibi olabilecek” dedi.