Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Lukoil Kampanyası

Bilgilerini güncelleyen Aras Kargo müşterileri Lukoil'de Kazançlı !

Aras Kargo olarak bilgilerinizi güncelliyoruz!

Faaliyetlerimiz kapsamında sistemlerimizde bulunan kişisel verilerinizin güncel ve doğru olabilmesi amacıyla bilgilerinizi güncelliyoruz.

Bu kapsamda, 07.05.2018-07.05.2019 tarihleri arasında Aras Kargo web sitesinden bilgilerini güncelleyen müşterilerimize Aras Kargo Lukoil Kartı hediye ediyoruz. ARAS KARGO LUKOIL KART sahipleri, anlaşmalı AKPET ve LUKOIL istasyonlarında benzin ve motorinde tavsiye edilen KDV dahil perakende pompa satış fiyatı üzerinden anında %4 indirim kazanacaktır. İndirime otogaz ürünü dahil değildir. İndirimli akaryakıt kartları, bilgilerini güncelleyen müşterilerimize kampanyadan yararlanmak istedikleri takdirde kargo yolu ile iletilecektir.

Müşterilerimizin kişisel verilerine ilişkin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kullanabilecekleri hakları Aras Kargo Aydınlatma Metni’nde detaylı olarak açıklanmıştır.

Bilgilerini güncelleyen müşterilerimiz ARAS KARGO LUKOIL KART kampanyasından faydalanmayı kabul ettiği takdirde, bu kapsamda Lukoil’e aktarılan verileri (güncelleme formundaki bilgilerin tamamı aktarılacaktır) bakımından Lukoil'in veri işleme politikalarına hyperlink verilmesi rica olunur.

Kartınızı aktifleştirmek için AKTIF boşluk KART NUMARASI boşluk AD boşluk SOYAD bilgilerini yazıp 0532 752 05 85'e kısa mesaj atmanız gerekmektedir.Kart ile ilgili işlemler için Lukoil Çağrı Merkezini (444 45 85 ) 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

ARAS KARGO & LUKOIL EURASIA PETROL A.Ş.'nin kampanya ile ilgili olarak, önceden haber vermeksizin ve tek taraflı olarak her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Lütfen Kampanyaya Katılmak için Tıklayınız >