Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Vodafone Kampanyası

Vodafone’lular standart gönderilerde %30 indirim kazanıyor

Kampanya Koşulları 

Kampanya 17 Eylül 2019-01 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine Aras Kargo’dan yapacakları tüm kargo gönderimlerde %30 indirim sunulmaktadır.

Kampanya şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Aras Kargo kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya  “ARAS KARGO” yazıp 6666’ya göndererek alınabilir. 

Vodafone aboneleri aldıkları şifreyi Aras Kargo yetkilisine iletilerek veya ilgili indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanırlar. Şifreler tek kullanımlıktır ve günde en fazla 1 şifre kullanılabilir.

%30 indirim; sadece yurtiçi standart kargo/dosya gönderim ücreti üzerinden yapılacak olup ek hizmetlerden ve ürünlerden (Aras Geri Dönüşlü, Aras Günaydın, Aras Gün İçi, Aras Uçak, Aras Tahsilatlı, Aras Randevulu, SMS,telefon ihbarlı teslim, adresten alım, adrese teslim vs.) yararlanılması halinde geçerli olmayacaktır.

Kampanya, Aras Kargo’nun diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Aras Kargo ve Vodafone'da saklıdır.