Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Sevgililer Günü Kampanyası

Bizce en sevgi dolu hediye bir canın yaşamına destek olmak… 
Sen de postun altına #CanDostum #engüzelsevgililergünühediyesi yazıp 3 arkadaşını etiketleyerek, sevgiline Yedikule Hayvan Barınağı’nda yaşayan bir canın koruyucu ailesi olma ayrıcalığını hediye edebilirsin. Üstelik istediğiniz zaman küçük dostunuzu ziyaret edebilir ona olan sevginizi yakından gösterebilirsiniz.
Sevgililer Gününüz şimdiden kutlu olsun! 
Detaylı bilgi ve yarışma koşulları için;
 
Aras Kargo resmi Facebook, Twitter, Instagram sayfaları üzerinde gerçekleştirilen Aras Kargo Hayvan koruyucu aileliği hediye yarışması, Aras Kargo tarafından düzenlenmektedir.

1. Etkinlik ile ilgili Facebook, Twitter ve Instagram sorumluluk kabul etmez.
2. Katılımcılar, Aras Kargo sayfaları üzerinden paylaşılan kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
3. Bu etkinliğe Aras Kargo’nun Facebook, Twitter ve Instagramresmi sosyal medya hesaplarından katılmak mümkündür.
4. Katılımcıların, katıldıkları sosyal medya hesapları ile Aras Kargo resmî Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını takip ediyor olması gerekmektedir.
5. Etkinliğe katılan her hesap 1 hediye kazanma hakkına sahiptir. Her mecradan 3 kişi, toplamda 9 kişi, 9 farklı hayvanın koruyuculuğunu kazanma şansına sahip olacaktır.
6. 08.02.2020 tarihinde gerçekleşecek etkinliğe katılım, 11.02.2020 tarihinde sona erecektir. Sonuçlar sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanacaktır.
7. Kazananlar, Facebook, Twitter ve Instagram mecralarında Aras Kargo #CanDostum ve #engüzelsevgililergünühediyesi hayvan koruyucu aileliği hediyeli yarışma postuna yorum veya cevap olarak en az 3 kişiyi mention yaparak katılanlar arasından çekiliş usulü ile belirlenecektir.
8. Kazananlar kendilerine gönderimi sağlanacak sertifika ile Yedikule Hayvan Barınağında yer alan bir hayvanın koruyucu ailesi olacaklar, isterlerse gidip hayvanlarını ziyaret edilebilecekleri hayvanın bakım masrafları Aras Kargo tarafından 1 yıllık süre ile karşılanacaktır.
9. Katılımcılar ad-soyad, adres ve kendilerine ulaşılabilecek cep telefonu numaralarını sosyal medya üzerinden kendilerine ulaşıldıktan sora Aras Kargo'ya bildirmeleri gerekmektedir. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Aras Kargo sorumlu değildir.
10. Aras Kargo; resmi Twitter, Instagram ve Facebook sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir.
11. Aras Kargo çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar.
12. Kampanya aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
13. Kampanyaya herkes yalnızca bir defa katılabilir, katılım sağladığı diğer yorumları dikkate alınmaz ilk yorumu dikkate alınır. Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
14. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim sorunlarından Aras Kargo hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
15. Kampanyadan belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz. Katılımcılara, Aras Kargo adına belirtilen koşullar dışında SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde kampanya ile ilgili bilgilendirme yada yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek hiçbir zarardan Aras Kargo sorumlu tutulamaz.
16. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
17. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.