Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
MİS

Size özel müşteri hesabınızdan tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Müşteri İşlem Sistemi (MİS); kurumsal müşterilerimize sunduğumuz, gönderi kayıt, takip, ödeme ve raporlama işlemlerinin yapılabileceği bir sistemdir.

Bu platform üzerinden kurumsal müşterilerimiz kendisine ait gönderilerin tüm detaylarını inceleyebilirler. Raporlama seçeneği sayesinde teslimat ve devir raporlarını oluşturabilir, cari hesabından yapılan gönderi ödemelerini ve tahsilatlarını takip edebilirler. “Aras e-ödeme” çözümümüz ile kurumsal müşterilerimiz kendi gönderi faturalarını hızlı ve güvenli bir şekilde ödeyebilir, anında cari hesaplarına yansıdığını görebilirler.

Ayrıca aynı platform üzerinde her müşteri kendi gönderi kaydını oluşturabilir ve barkodunu üretebilir. Yapılan entegrasyon ile müşterimizin oluşturduğu gönderi kaydı kendi sistemimize de yansır ve gün içerisinde kuryelerimiz tarafından alınarak gönderimi yapılır.

MİS, Aras Kargo web sitesi Kurumsal Müşteri üye girişinden ulaşabilir, kullanıcı adı ve şifrenizi Satış/Müşteri Temsilcinizden talep edebilirsiniz.