Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Şampiyonun ana sponsoru Aras Kargo (22.08.2011)

Aras Kargo'nun ana sponsorluğunu üstlendiği Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi şampiyonu oldu.

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, 17 Nisan'da oynanan Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off final serisinde, Galatasaray Medical Park'ı yendi ve takım 2010-2011 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ni şampiyon olarak tamamladı. Aras Kargo'nun ana sponsor olduğu Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı üst üste 6'ncı, toplamda ise 9'uncu şampiyonluğuna ulaştı.

Spor, kültür ve eğitim alanlarında birçok sosyal sorumluluk çalışmasına imza atan Aras Kargo, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'nın 5 yıldır ana sponsorluğunu üstleniyor. Spora verilen desteğin ülkemize katma değer kazandıracağına yürekten inanan Aras Kargo'nun Fenerbahçe Spor Kulübü ile sponsorluk işbirliği ise bu yıl 10. yılını doldurdu.

Aras Kargo Hakkında

Aras Kargo, 19 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 769 şube, 2 bin 500 araçlık filosu ve 7 bin 700 kişilik uzman kadrosuyla her ay 6 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor. Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde 1.500'ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo, ayrıca 800'e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren mobil servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek hizmetlerine devam ediyor. Aras Kargo, müşterilerine kaliteli, hızlı ve özenli hizmet etmek amacıyla yenilikçi ürünlere imza atıyor.