Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Aras Kargo Aşkınızın Fotoğrafını Taşıdı

                                                                                                                                                      Şubat 2019

Aras Kargo Aşkınızın Fotoğrafını Taşıdı

14 Şubat Sevgililer Günü’nü çok özel bir kampanya ile kutlayan Aras Kargo, Fujibas işbirliği ile sosyal medya takipçilerine, gülümseten bir hediye taşıdı. Aras Kargo, Facebook ve Instagram resmi hesaplarına aşkının fotoğrafını gönderen şanslı 150 kişinin fotoğraflarını bastırdı ve sevgililer gününe özel magnet çerçevesinde hediye etti.

Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip kargo şirketi konumunda yer alan Aras Kargo, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü bir kampanya ile kutladı. Sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen kampanya ile 150 kişiye seçtikleri fotoğraf çerçevelenerek hediye edildi.  

#İşteBenimAşkım etiketiyle kendi hesabından Aras Kargo’yu etiketleyen ve 05-11 Şubat tarihleri arasında paylaşan takipçiler arasından 150 kişinin fotoğrafları Fujibas işbirliği ile basılıp, kendi adlarına sevdiklerine ulaştırıldı.