Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Aras Kargo müşterisine ‘En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan’ marka seçildi

                                                                                                                    15.11.2019

 

Aras Kargo müşterisine ‘En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan’ marka seçildi

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo şirketi Aras Kargo, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen, en iyi alışveriş deneyimi yaşatan e-ticaret platformlarının ödüllendirildiği ECHO Awards’ta kargo kategorisinde müşterisine “En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan” şirket seçildi.

Türkiye’de kargo sektörünün öncü markalarından Aras Kargo, e-ticaret sektörünün bileşenlerinin konuşulduğu ECHO Summit kapsamında düzenlenen ECHO Awards’ta kargo kategorisinde ‘En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan’ marka seçildi. Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen törende ödülü şirket adına Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın  aldı.

Jürinin tüketicilerden oluştuğu ödülle ilgili görüşlerini paylaşan Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın “Aras Kargo olarak halkın söz sahibi olduğu bir ödül programında böylesine önemli bir kategoride ödülle takdir edilmiş olmamız bizleri çok gururlandırdı. Son 2 yıldır Kobi e-ticaret raporuna göre de KOBİ’lerin en çok tercih ettiği kargo şirketi seçiliyoruz. E-ticaret sitelerinden verilen siparişler her yıl büyük oranda artıyor. Aras Kargo olarak özellikle e-ticaret sektörünün mevcut büyüme potansiyelinden en iyi şekilde yararlanabilmek için teknoloji tarafındaki altyapı yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu alanda kazandığımız ödüller yaptığımız işe inancımızı daha da artırıyor. Şirketimize bu ödülü kazandıran çalışma arkadaşlarıma ve bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Titiz bir hazırlık sürecinin ürü­nü olan ve kapsamlı metodolojiyle dikkat çeken ECHO Awards’da iki aşamalı bir öl­çüm gerçekleştirildi. Kazanan şirketler, Akademetre Research Company’nin e-ticaret kullanıcı ve müşterilerine en iyi deneyimi sunan ‘pazar yeri’ ve ‘markaları’ değerlendiren özel bir yazılımı ve Türkiye’yi temsil eden IBBS-Düzey 1 seviyesinde 12 ilde (İstanbul, Bursa, Ankara, Tekirdağ, İzmir, Kayseri, Adana, Samsun, Malatya, Trabzon, Gaziantep, Erzurum), bin 200 kişiyle yapılan anketlerle belirlendi.